Over YUKHA

 

Ons bedrijf:

INTRADIX IBÉRICA, S.L., met de verkoopwebsite weed-growayurveda.com, biedt u de mogelijkheid om een uniek product voor cannabisteelt te verkrijgen.

INTRADIX IBÉRICA, S.L. werd opgericht in 2002. Het bedrijf bevindt zich in CL Valentín Gardeta 30, 3º A-21, 22006 Huesca (Spanje). Met fiscaal identificatienummer B-97250286 en intracommunautair nummer ESB-97250286.

  • Hoogwaardige en 100% natuurlijke producten
  • Snelle en efficiënte klantenondersteuning
  • Gegevensbescherming en vertrouwelijkheid: zie G.C.S

 

Over cookies:

WEED-GROWAYURVEDA maakt gebruik van cookies.
Onze cookies zijn bedoeld voor het goed functioneren van de website en vergemakkelijken de navigatie erop. Wij adviseren u om ze ingeschakeld te houden. U kunt ze, echter, uitschakelen door de Help-sectie van uw webbrowser te raadplegen.

 

Gegevensverzameling en analyse:

WEED-GROWAYURVEDA maakt gebruik van Google Analytics, waarvan Google Inc. “Google” de provider is.
De informatie, die door de cookie wordt gegenereerd, wordt gekoppeld aan het gebruik van de website (inclusief het IP-adres) en wordt door Google verzonden en opgeslagen op zijn servers in de Verenigde Staten. Google gebruikt de verzamelde informatie om het gebruik van de website te evalueren, activiteitenrapporten op te stellen voor de website-exploitant en andere diensten aan te bieden met betrekking tot website-activiteit en internetgebruik. Google kan deze informatie ook doorgeven aan derden als dit wettelijk verplicht is of als dergelijke derden de informatie namens Google verwerken, in het bijzonder de uitgever van de website.
In overeenstemming met de Franse wet inzake bescherming van persoonsgegevens van 6 januari 1978, heeft u ook het recht om uw gegevens in te zien, te corrigeren, te wijzigen en te verwijderen.

U kunt dit recht uitoefenen door onze Contactpagina te raadplegen

Ons team:

    YUKHA over ons team!

   

* Een ervaren team staat tot uw dienst !

Ons dynamisch team reageert op werkdagen van maandag tot en met vrijdag van 9:00 tot 12:00 uur en van 14:00 tot 17:00 uur zo snel mogelijk op uw verzoeken. Bestellingen worden binnen 2 tot 3 dagen klaargemaakt, behalve in het weekend en op feestdagen. De levertijden worden door MRW bepaald. Het duurt in Spanje doorgaans niet langer dan 2 dagen voor levering aan huis, 4 dagen voor andere Europese landen en 6 dagen voor de rest van de wereld (uitgezonderd weekenden). Raadpleeg het onderdeel Veelgestelde vragen voor meer informatie over personeelsmededelingen

Privacybeleid:

 
Beheerder van de gegevens: 
Identiteit: INTRADIX IBERICA S.L. —NIF: B97250286
Postadres: CL. VALENTIN GARDETA 30, 3º A-21
Telefoonnummer : +34 640375024 - E-mailadres : elena@yukha.es
“INTRADIX IBERICA S.L. verwerkt de door u verstrekte informatie om de gevraagde service en facturering aan te bieden. De verstrekte gegevens worden bewaard zolang de zakelijke relatie wordt onderhouden of zolang als nodig is om te voldoen aan wettelijke verplichtingen en mogelijke aansprakelijkheden, die kunnen voortvloeien uit de vervulling van het doel, waarvoor de gegevens zijn verzameld. De gegevens zullen niet aan derden worden doorgegeven behalve in die gevallen, waarbij er een wettelijke verplichting bestaat. U heeft het recht om te weten of INTRADIX IBERICA S.L. uw persoonsgegevens verwerkt om uw recht op toegang, rectificatie, verwijdering en overdraagbaarheid van gegevens te waarborgen en zich te verzetten tegen en de verwerking van uw gegevens te beperken tot INTRADIX IBERICA S.L., CL. VALENTIN GARDETA 30, 3º A-21 of het e-mailadres elena@yukha.es met een kopie van uw identiteitskaart of een gelijkwaardig document. Evenzo, en vooral als u niet helemaal tevreden bent met de waarborging van uw rechten, dan kunt u een klacht indienen bij de nationale toezichthoudende autoriteit door contact op te nemen met het Spaanse bureau voor gegevensbescherming, C/Jorge Juan, 6 - 28001 Madrid.
 
We vragen ook uw toestemming om u producten en diensten aan te bieden, die betrekking hebben op de contracten en om uw klantloyaliteit op te bouwen.”
 
U kunt gebruikmaken van dit recht door de Contactpagina te raadplegen.
 
Yukha Copyright

We gebruiken cookies om uw browsen te analyseren en onze diensten te verbeteren, maar ook om inhoud op sociale netwerken te delen.

Door verder te navigeren, accepteert u het gebruik ervan. Om te weigeren, klik hier Om te accepteren, klik op de onderstaande knop.